NIEPUBLICZNE LICEUM
OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W NYSIE

medyk...

OD DZISIAJ - TWOJA SZKOŁA

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące „MEDYK” powstało w 2020 roku. Siedzibą szkoły jest budynek przy ul. Kościuszki 10 w Nysie, I piętro, w którym mieści się Szkoła Policealna MEDYK w Nysie.
Jesteśmy jedynym w regionie liceum pod patronatem Szkoły Policealnej Medyk w Nysie.
Wprowadzone rozszerzenia z języka angielskiego, biologii i chemii oraz zwiększona liczba godzin z języka polskiego i matematyki gwarantują naszym uczniom doskonałe przygotowanie do studiów na kierunkach takich jak medycznych, wychowania fizycznego, przyrodniczych.

Posiadamy świetnie wyposażone pracownie dydaktyczne, wykwalifikowaną kadrę. Naszym uczniom zapewniamy innowacyjny program kształcenia umożliwiający udział w zajęciach z ratownictwa medycznego, fizjoterapii, masażu, kosmetologii, farmacji.
Absolwenci naszego liceum mogą kontynuować naukę w Szkole Policealnej zdobywając kwalifikacje na atrakcyjnych rynkowo kierunkach takich jak technik masażysta, usług kosmetycznych, sterylizacji medycznej, farmaceutyczny, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy; albo na Wyższej Szkole Medycznej na kierunkach: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, kosmetologia, fizjoterapia.
Wybierz nasze Liceum „MEDYK” - jeśli jesteś entuzjastą zagadnień medycznych, biologiczno – chemicznych i tych związanych z ciałem człowieka.
Jesteś ambitny, pracowity, ciekawy świata – z nami odkryjesz swoją drogę do sukcesu.