Uroczyste zakończenie szkoły przez klasę czwartą

Kolejni uczniowie NLO MEDYK opuścili dziś mury szkoły. To był dzień pełen wzruszeń, podsumowań i pięknych życzeń dla wszystkich.

Drodzy Uczniowie!
Dziękujemy Wam za te wspólne lata. Spełniajcie teraz swoje marzenia, wierzymy w Was bardzo mocno! Każdy z Was zostawia w nas swój ślad, bo połączyła nas na zawsze nasza szkoła. Idźcie przez życie z podniesionymi głowami, macie światu tak wiele do zaoferowania!

Drodzy Rodzice!
Dziękujemy za zaufanie i bycie z nami przez te lata. Wychowaliście wspaniałych młodych ludzi! Dziękujemy, że mogliśmy być choć niewielką częścią ich życia