Jedyne takie liceum w regionie!

Jesteśmy nowoczesną szkołą. Jedyną taką w okolicy. Tylko u nas możesz realizować program, jak w każdym innym liceum ogólnokształcącym, a jednocześnie poznawać praktyczne tajniki zawodów medycznych. Każdy uczeń, który uczęszcza do naszej szkoły ma możliwość zapisać się na zajęcia dodatkowe.  Aktualnie są to: zajęcia z ratownictwa medycznego, kosmetologii i farmacji.

Są to zajęcia nieobowiązkowe, bez zeszytów i sprawdzianów. Jest to lekcja, która pokazuje, jak naprawdę wygląda zawód, który być może stanie się przyszłością naszych uczniów.

Tylko w NLO MEDYK nauczysz się jak reagować, gdy ktoś potrzebuje pomocy i jak jej udzielić w stresujących sytuacjach, ale także jak dbać o swoją skórę i wykonać profesjonalny makijaż oraz jak wygląda praca w aptece jako farmaceuta.