Dzień ziemi w naszej szkole

W ramach dzisiejszego Dnia Ziemi w poniedziałkowy poranek odbył się u nas międzyklasowy turniej poświęcony wiedzy o naszej planecie.
Wydarzenie zorganizowała klasa 3Oa pod czujnym okiem nauczycieli: z geografii Pani Agnieszki Osiadacz-Saleckiej oraz z biologii Pana Michała Kędry.

Na początek przygotowano krótką, ale bardzo ciekawą prezentację wprowadzającą do tematyki ekologii i ochrony środowiska.
W dalszej części uczniowie wzięli udział w konkursie, w którym mogli sprawdzić swoją wiedzę i powalczyć o naprawdę świetne nagrody.

Uczniowie wykazali się imponującą znajomością zagadnień związanych z ochroną środowiska!
Najlepsza była klasa 1Ma, drugie miejsce zajęła klasa 3Mb, a trzecie klasa 1Mb.
Gratulujemy wiedzy oraz zaangażowania!