Dzień Odkrywców Zawodów

Dziś, w ramach Dnia Odkrywców Zawodów, grupa uczniów naszej szkoły udała się do Dusznik-Zdroju.
Pod opieką pani Donaty Sobiło – kierownik Zakładu Przyrodoleczniczego i Słonecznych Term – uczniowie mieli możliwość zobaczyć, jak naprawdę wygląda praca fizjoterapeutów w tak dużym ośrodku i w obecności pacjentów.

Uczniowie mogli przyglądać się m.in zabiegom borowinowym i krioterapii oraz w trakcie relaksu w tężni solankowej.
Była to bardzo ciekawa i praktyczna lekcja.

Dziękujemy za miłe przyjęcie oraz pokazanie tak wielu stanowisk pracy!